Lektury   •   Analizy i interpretacje wierszy   •   Motywy literackie   •   Epoki                                                                                                          

Jak napisać dobre wypracowanie maturalne?

» Liczba stron: 94
» Format: PDF
» Cena: 11.07 zł.
» Płatność: SMS


Ocena użytkowników:
5,4


Kup teraz
     • opis ebooka
     • spis tresci
     • zamów ebooka

Aby poprawnie odczytać ebooka musisz mieć zainstalowany Adobe Reader. Program można pobrać ze strony:

Pobierz Adobe Reader


Matura pisemna z języka polskiego spędza Ci sen z powiek? Nie wiesz, jak pisać, żeby wpasować się w klucz odpowiedzi? Nie wiesz, jak powinieneś skonstruować wypowiedź pisemną, aby otrzymać jak najwięcej punktów za kompozycję, styl, język? E-book Jak napisać dobre wypracowanie maturalne na pewno Ci pomoże. Zawiera on konkretne porady i wskazówki, które pomogą Ci w uzyskaniu jak największej liczby punktów z jednej z części matury pisemnej, jaką jest pisanie własnego wypracowania – zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

W e-booku znajdziesz informacje dotyczące wymagań egzaminacyjnych, sposobu przeprowadzania pisemnego egzaminu maturalnego oraz szczegółowe kryteria oceny Twojego wypracowania. Podstawowym atutem e-booka jest to, że nie tylko podaje kryteria oceny, ale także pokazuje, jak je spełnić, aby otrzymać jak najwięcej punktów z wypracowania. Będziesz miał okazję zapoznać się z konkretnymi poradami, które pomogą Ci w napisaniu na maturze jak najlepszej pracy pisemnej. Autentyczne przykłady z prac uczniowskich pomogą Ci zrozumieć, jak powinno się pisać wypracowanie maturalne, a jakich błędów należy unikać.

E-book został opracowany zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Spis treściZamów ebook:
Aby otrzymac kod dostepu do pliku wyslij sms na numer 79068 o tresci AP.HTR9 Koszt przesłania wiadomosci 11.07 zł. brutto (9 zł + 2.07 zł VAT).


Tresc SMSa zwrotnego:

 
Uwaga! Usługa działa w sieciach operatorów: Plus GSM, Era, Orange. Własciciel serwisu: adm {at} klp.pl. Serwis sms obsługuje AllPay.pl. Regulamin.


Matura z klp.pl. Zobacz inne serwisy Kulturalnej Polski
reklama, kontakt - Polityka cookies

Biologia